רב עם כולם.

הרב יצחק יוסף לא ראוי לפרס ישראל! 

רב עם כולם.

הרב יצחק יוסף לא ראוי לפרס ישראל! 

הצטרפו למאבק למען המילואימניקים והמפונים וכלל הציבור בארץ:

בחתימתך על העצומה הנך מאשר קבלת דיוור ומסרונים מהתנועה הרפורמית

הרב המסית בדרך לקבל את פרס ישראל

זה עצוב ובמיוחד מכעיס – הרב הראשי יצחק יוסף יקבל השנה את פרס ישראל לספרות תורנית.

 

הרב יוסף תוקף ומסית נגד ציבורים שלמים בחברה הישראלית – הציבור החילוני, הציבור הרפורמי, יוצאי ברה"מ לשעבר, בית המשפט העליון ולאחרונה גם האמירה המקוממת על ירידה מהארץ במקום גיוס לצבא.

 

נציב תלונות הציבור על דיינים כבר קבע שצריך להעמיד אותו לדין משמעתי בשל ההתבטאויות החמורות שלו ואף בג"ץ קבע כי ההתבטאויות שלו הן לא ראויות ושהסיבה היחידה שהוא לא עומד לדין משמעתי היא שהוא פורש בקרוב מתפקידו.

 

ראוי שהפרס החשוב ביותר בישראל יינתן למי שעושה שימוש במעמדו כדי לחבר בין קבוצות בחברה הישראלית ולא למי שבאופן קבוע מפיץ שנאה, תוקף ציבורים רבים בישראל, ואף פוגע ביחסים של ישראל ויהדות התפוצות!

על מה כל המהומה?

זה עצוב ובמיוחד מכעיס – הרב הראשי יוסף יצחק יקבל השנה את פרס ישראל לספרות תורנית. 

הרב יוסף, שתוקף ומסית נגד ציבורים שלמים בחברה הישראלית – הציבור החילוני, הציבור הרפורמי, יוצאי ברה"מ, בית המשפט העליון ולאחרונה גם האמירה המקוממת על ירידה מהארץ במקום גיוס לצבא. 

 

הרב יוסף, שנציב התלונות על הדיינים טען שצריך להעמיד אותו לדין משמעתי בשל ההתבטאויות שלו ושבג"ץ קבע כי ההתבטאויות שלו לא ראויות ושהסיבה היחידה שהוא לא עומד לדין היא שהוא פורש מתפקידו.

 

ראוי שהפרס החשוב ביותר בישראל יינתן לאדם שמחבר בין קבוצות בחברה הישראלית ולא למי שבאופן קבוע מפיץ שנאה, תוקף את רוב הציבור בישראל, ואף פוגע ביחסים של ישראל ויהדות התפוצות!

@hamerkazhareformi לא יורדים מהפסים! שולחים אימייל לשרת התחבורה בדרישה לתחבורה ציבורית בשבת דווקא עכשיו בזמן מלחמה #תחבורהחשמלית #רכבתישראל #אוטובוסים ♬ צליל מקורי - המרכז הרפורמי לדת ומדינה

המרכז הרפורמי לדת ומדינה

הצטרפו אלינו לקידום מדינה דמוקרטית, שיוויונית ופלורליסטית. מזה כ-40 שנים שאנחנו פועלים כזרוע המשפטית והציבורית של התנועה הרפורמית בישראל ומקדמים ערכים של שוויון, חופש דת וסובלנות תוך הבטחת יחס של כבוד לכלל הציבורים בחברה הישראלית ללא הבדל דת, גזע או מגדר.

"איש ואשה באמונתם יחיו"

המרכז הרפורמי לדת ומדינה