הראשון להסית!

דוד יוסף לא ראוי להיות הרב הראשי לישראל

הראשון להסית!

דוד יוסף לא ראוי לתפקיד
הרב הראשי לישראל

הצטרפו למאבק למען המילואימניקים והמפונים וכלל הציבור בארץ:

בחתימתך על העצומה הנך מאשר קבלת דיוור ומסרונים מהתנועה הרפורמית

המועמד לרב הראשי לישראל מסית נגד כולנו!

הרב דוד יוסף שמתמודד בבחירות לרבנות הראשית תוקף ומסית נגד ציבורים שלמים בחברה הישראלית – הציבור הרפורמי, יוצאי ברה"מ לשעבר, נשים, בית המשפט העליון.


איפה עוד נשמע על רב ראשי שמקבל משכורת עתק כדי לתקוף את מי שמממן אותו? אנחנו, הציבור הישראלי לא ניתן שייבחר רב ראשי שמבזה נשים, משפיל את יוצאי ברה"מ לשעבר ומסית נגד הזרם אליו משתייכים רוב יהודי העולם. לא ניתן שרב מסית יהיה הרב הראשי!


הצטרפו עכשיו לעצומה – הרב דוד יוסף לא ראוי להיות הרב הראשי לישראל!

על מה כל המהומה?

זה עצוב ובמיוחד מכעיס – הרב הראשי יוסף יצחק יקבל השנה את פרס ישראל לספרות תורנית. 

הרב יוסף, שתוקף ומסית נגד ציבורים שלמים בחברה הישראלית – הציבור החילוני, הציבור הרפורמי, יוצאי ברה"מ, בית המשפט העליון ולאחרונה גם האמירה המקוממת על ירידה מהארץ במקום גיוס לצבא. 

 

הרב יוסף, שנציב התלונות על הדיינים טען שצריך להעמיד אותו לדין משמעתי בשל ההתבטאויות שלו ושבג"ץ קבע כי ההתבטאויות שלו לא ראויות ושהסיבה היחידה שהוא לא עומד לדין היא שהוא פורש מתפקידו.

 

ראוי שהפרס החשוב ביותר בישראל יינתן לאדם שמחבר בין קבוצות בחברה הישראלית ולא למי שבאופן קבוע מפיץ שנאה, תוקף את רוב הציבור בישראל, ואף פוגע ביחסים של ישראל ויהדות התפוצות!

@hamerkazhareformi לא יורדים מהפסים! שולחים אימייל לשרת התחבורה בדרישה לתחבורה ציבורית בשבת דווקא עכשיו בזמן מלחמה #תחבורהחשמלית #רכבתישראל #אוטובוסים ♬ צליל מקורי - המרכז הרפורמי לדת ומדינה

המרכז הרפורמי לדת ומדינה

הצטרפו אלינו לקידום מדינה דמוקרטית, שיוויונית ופלורליסטית. מזה כ-40 שנים שאנחנו פועלים כזרוע המשפטית והציבורית של התנועה הרפורמית בישראל ומקדמים ערכים של שוויון, חופש דת וסובלנות תוך הבטחת יחס של כבוד לכלל הציבורים בחברה הישראלית ללא הבדל דת, גזע או מגדר.

"איש ואשה באמונתם יחיו"

המרכז הרפורמי לדת ומדינה