שקופית קודמת
שקופית הבאה

ימים אחרונים להרשמה! השאירו פרטים:

ימים אחרונים להרשמה!
השאירו פרטים:

בחרו את מסלול שנת השירות שמתאים לכם:

1

2

המסלול חינוכי-חברתי

עשייה חינוכית משמעותית במגוון עצום של מקומות התנדבות ברחבי העיר ירושלים. קידום נושאים חברתיים ערכיים כמו שוויון, זכויות להט"ב, מעמד ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים בחברה ועוד! 

המסלול אקולוגי-קהילתי

התנדבות קהילתית ערכית בדגש על התחומים של קיימות, שמירה על הסביבה, פיתוח ובניה של הגינה הקהילתית הממוקמת בלב העיר ירושלים. עשייה בטבע עירוני שוקק חיים שהוא מרכז קהילתי סביבתי מדהים!

1

מסלול חינוכי-חברתי

עשייה חינוכית משמעותית במגוון עצום של מקומות התנדבות ברחבי העיר ירושלים וקידום נושאים חברתיים ערכיים כמו שוויון, זכויות להט"ב, מעמד ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים בחברה ועוד! 

2

מסלול אקולוגי-קהילתי

פעילות קהילתית ערכית בדגש על התחומים של קיימות, שמירה על הסביבה, פיתוח ובניה של הגינה הקהילתית הממוקמת בלב העיר ירושלים. עשייה בטבע עירוני שוקק חיים שהוא מרכז קהילתי סביבתי מדהים!

למה לבחור בשנת שירות בתלם?

לחיות יחד בקומונה במקום הכי שווה בירושלים ליד שוק מחנה יהודה

להוביל עשיה חברתית קהילתית בתחומים שקרובים ללבך

לחוות את החברה הישראלית דרך סמינרים וסיורים ברחבי הארץ

לתרום לחברה ולהתפתח בתחומי ידע מגוונים – לימוד, עשייה, תלמוד ומעשה

5 סיבות למה לבחור
בשנת השירות שלנו

@noar_telem הרביעית הכי שווה🤫 חושבים שאתם מתאימים? לחצו על הלינק המצורף 🤞🏻#שנתשירות #נוערתלם #התנדבות ♬ FEEL THE GROOVE - Queens Road, Fabian Graetz

יום בחיי השינשינים
אצלנו בתלם בירושלים

הדרך שלכם להדריך
במחנות קיץ בארה"ב

@noar_telem אוהבים להדריך? חולמים לעשות שנת שירות?הסרטון הזה בשבילכם. לשאלות נוספות 👆🏻 #נוערתלם #שנתשירות #התנדבות #תנועתנוער #HavaianasLivreDeCliches ♬ BORN FOR THIS - Foxxi

איזו הכוונה אני אקבל בשנת השירות
על מנת להוביל את כל העשייה הזו?

שנת השירות בתלם משלבת עשייה משמעותית עם לימוד ופיתוח אישי. ימי הלימוד שלנו עוסקים בנושאים כמו אקטיביזם, מנהיגות, החברה הישראלית, כלים חינוכיים והכשרות, היכרות עם זרמים ביהדות ויהדות התפוצות. במהלך שנת השירות נצא לסמינרים וסיורים בני שלושה ימים שם נעמיק בנושאים אלו, נפגוש דמויות מפתח בחברה הישראלית ונצא לשטח.

אם אתם מחפשים שנת שירות משמעותית עם התנדבות בקהילה וחוויה של פעם בחיים – הצטרפו אלינו לתלם!

בתנועת הנוער ושנת השירות תלם – אנחנו מחויבים לקדם את החברה הישראלית כך שתהיה צודקת ושוויונית יותר תוך קידום יהדות ליברלית! הצטרפו למאות צעירים וצעירות מחיפה בצפון ועד לוטן בערבה אשר לוקחים חלק בנוער תלם ותנדבים בקהילה בשנת השירות.